استقبال صنعت فاوا از نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

به گزارش ایرنا، «محمد ثروتی» روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ستاد اجرایی الکامپ افزود: این نمایشگاه را سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا که برای کلیه نمایشگاه‌ها وجود دارد برگزار خواهد کرد.

وی درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه گفت: صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)  ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به شمار می‌رود و در این دوران شرکت‌هایی متعددی ابتکارات و نوآوری‌هایی داشته اند که عرضه آن‌ها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای متعددی نیز برای حضور درنمایشگاه‌ها وجود داشت.

مدیر اجرایی الکامپ تاکید کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی  به حضور در نمایشگاه‌ها به شدت احساس می شد و لذا بر أساس تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها اقدام به تعیین این تاریخ شد.

 ثروتی گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در اکثر شهرهای کشور به ویژه در تهران از چندین هفته قبل مجددا آغاز شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برپا شده که در آن شیوه‌نامه بهداشتی مورد تایید ستاد کرونا اعمال گردیده است، ضمن این که توجه داشته باشیم که در حال حاضر مجتمع های تجاری؛ مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیما اقدام به رعایت شیوه نامه ها بهداشتی می کنند و اصولا موضوع لزوم تداوم کسب و کارها و تقویت آن ها هم زمان با رعایت شیوه  نامه ها را در وضع کنونی کشور باید مدنظر قرار دهیم.

مدیر اجرایی الکامپ در ادامه گفت: امسال علاوه بر سالن های شرکت های فاوا و اپراتورها، حضور اکو سیستم نوآوری شامل استارت آپ ها  و شرکت های دانش بنیان را در بخش  الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ امسال از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردار است.

مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ  بیست و ششم  با اشاره به موارد رعایت شیوه  نامه های بهداشتی گفت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد؛ سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سال های گذشته است، بسته‌های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان  تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها نیز دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است.

وی افزود : از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوع است و رعایت فاصله ی اجتماعی نیز کنترل می شود.
ثروتی درباره دیگر تدابیر اتخاذ شده در الکامپ امسال گفت: در بخش غرفه سازی‌ها نیز شیوه نامه‌های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکت های غرفه ساز ملزم به رعایت آن‌ها هستند.
 
مدیر اجرایی الکامپ تاکید کرد: بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر حضوری به صورت آنلان و مجازی برگزار خواهد شد و باعث خواهد شد تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاه های دولتی نیز در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.
 
ثروتی با دعوت از شرکت ها و استارت آپ ها دعوت کرد که با مراجعه به سایت نمایشگاه الکامپ به نشانی www.iran-elecomp.com نسبت به ثبت‌نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، ‌بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی «الکامپ» که سال گذشته به دلیل شیوع کرونا لغو شد، تیر ماه امسال برگزار می‌شود. قرار بود این نمایشگاه سال گذشته مانند تمام ٢۵ دوره قبل برگزار شود اما شیوع کرونا باعث لغو هر سه تاریخ تعیین شده از سوی مسئولان برگزاری شد اما رویداد جانبی و مهم آن یعنی الکام استارز به صورت آنلاین برگزار شد.

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

ضرورت ایجاد سازمان نظام روابط‌عمومی در ایران 

 به گزارش خبرنگار ایرنا، در این نشست هم اندیشی «محمدرضا نوروز پور» مدیرعامل و «هوشمند …